Nabídka » FOTOGRAFIE A FOTOOBRAZY

FOTOGRAFIE A FOTOOBRAZY

Potřebujete do svého bytu, domu, haly, recepce či kanceláře fotoobraz ? Sháníte fotografie pro kalendář, pohlednice, katalog, reklamu, knihu nebo časopis ?

V tom případě jsem připraven Vám nabídnout tématicky různé barevné fotografie krajin (např.České Švýcarsko, České středohoří, Krušné hory, Labské pískovce, Dolomity, Toskánsko,...) a nebo také velice atraktivní minimalistické černobílé fotografie (např.Krušné hory, Baltské pobřeží, Toskánsko, Benátky,....

Pokud Vás některý ze snímků zde na galerii zaujal, jsem připraven se dohodnout na způsobu další prezentace vybraného snímku. Samozřejmě vše záleží na konkrétním požadavku.
Všechny tištěné snímky je možné zaslat i formou dobírky včetně zvoleného designu (okrasná tenká černá linka kolem snímku, tištěná pasparta různé šíře a barev,...) a to ve formátech obdélníkových s poměrem stran 3:2 nebo čtvercových s poměrem stran 1:1. Samotné rozměry pak mohou být dle zvolného formátu 20x30 cm, 40x60 cm, 60x90 cm, 40x40 cm, 60x60 cm,...

Maximální formát fotografie, se však vždy odvíjí od konkrétního snímku, neboť fotografie prezentované na tomto webu byly pořizovány v různém období, různými fotoaparáty s různým rozlišením.

Snímky do formátu 30x45 cm jsou tištěny na moderním digitálním minilabu NORITSU. Větší formáty fotografií včetně těch panoramatických se tisknou na špičkovém plotru, který pracuje se speciálními interiérovými inkousty, které dosahují brilantního barevného podání a je zde možné také vybírat ze široké škály papírů (např. lesklý fotografický papír 260g, luxusní pololesklý papír SATIN 255g, luxusní polomatný přírodní papír SILK BARYT 300g,...).

Pro barevné a černobílé krajinářské fotografie bych si dovolil z vlastní zkušenosti doporučit papír SATIN 255g, který má velmi široký gamut a každého upoutá svým jemně zrnitým povrhem. SILK BARYTOVÝ 300g papír je pak určen pro opravdové fajnšmekry, vyznačuje se přirozeně bílým jemně strukturovaným povrchem a doporučuji jej zejména pro černobílé fotografie, u kterých přednosti tohoto úžasného materiálu vyniknout asi nejvíce (fotografie na tomto materiálu nelze laminovat).


Vytištěná fotografie, nalepená na adjustační desce a vsazená do tenkého hliníkového rámu černé barvy.

(dvě základní varianty finálového zpracování, bez tištěné pasparty a s bílou tištěnou paspartou)


Vytištěné fotografie je dále možné nalepit na adjustační pěnové lehčené desky RAYBOARD (o síle 5 nebo 10 mm bílé barvy - dle velikosti formátu) a pak je zalaminovat (mimo SILK BARYTOVÉHO papíru). Laminace fotografii chrání proti UV záření, mechanickému poškození a několikanásobně tak prodlužuje živostnost tisku. Takto zpracovanou fotografii je možné rovnou vsadit do vhodného rámu (zde bych doporučoval kvalitní hliníkové rámy např. značky NIELSEN).
Pro lepší představu, jaký vzhled v konečné podobě mohou mít mé snímky na stěně vašeho bytu či kanceláře, jsem zde připravil několik ukázek.


No a takto to pak může vypadat už přímo na stěně...

Vybírat můžete z

barevných fotografií nebo černobílých fotografií.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace