Novinky
St. Coloman, Bavorsko (Německo)
St. Coloman, Bavorsko (Německo)
Amsterdam, Severní Holandsko (Nizozemsko)
Amsterdam, Severní Holandsko (Nizozemsko)
Passo Giau, Dolomity (Itálie)
Passo Giau, Dolomity (Itálie)
Zaanse Schans, Severní Holandsko...
Zaanse Schans, Severní Holandsko...
03.04. 2017

V článku "VFFOTO – DOKONALOST V KAŽDÉM FILTRU ANEB ND 32000x" se dočtete o mých zkušenostech s ryze českými filtry VFFOTO.

Do galerie "BAREVNÁ FOTOGRAFIE" bylo vloženo několik nových fotografií z Čech, Dolomit, Bavorska nebo Holandska.

POZVÁNKA NA FOTOGRAFICKÉ AKCE ( fotografické workshopy )

Pokud máte zájem se mnou vyrazit na nějaké to společné focení, tak zde nebo pak přímo na stránkách www.phototours.cz, je pro vás připravena aktuální nabídka domácích i zahraničních fotografických workshopů, které pořádám s kolegou Tomášem Morkesem.

Stejně jako předchozí roky je v nabídce oblíbené "Jarní Česko-saské Švýcarsko", "Podzimní Česko-saské Švýcarsko" nebo "Podzimní Dolomity".
Mezi novinky roku 2017 patří "Jarní Holandsko" (poslední volné místo!!!), "Podzimní Bavorsko", "Jarní České středohoří" (aktuálně však již vyprodané) a nebo týdenní varianta workshopu "Letní Dolomity".

12.02. 2017

Do galerie "BAREVNÁ FOTOGRAFIE" bylo vloženo několik nových fotografií převážně z Čech, ale také pár z Dolomit nebo Bavorska.

Článek o mé první návštěvě Nizozemska "HOLANDSKO, ANEB CO SE TAM DÁ FOTIT...".

14.01. 2017

Krátké povídání o vzniku jedné z mých fotografií v článku "PŘÍBĚH JEDNÉ FOTOGRAFIE - TAJEMNÁ JESKYNĚ".

03.01. 2017

Do galerie "ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE" bylo vloženo více jak deset nových fotografií, které jsem pořídil v Krušných horách, na Baltském pobřeží nebo v Benátkách.

Článek o mém pohledu na zajímavou oblast na severu Čech "ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ - KRAJINA ZROZENÁ SOPKOU".

18.12. 2016

Dovolte mi, abych vám popřál spokojené, láskou a porozuměním naplněné vánoční svátky, hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce. PF 2017

10.12. 2016

Do galerie "BAREVNÁ FOTOGRAFIE" bylo vloženo deset nových fotografií, které jsem pořídil v Dolomitech, Českém středohoří, Toskánsku, Česko-saském Švýcarsku, Krušných horách nebo Bavorsku.

02.12. 2016

FOTOGRAFICKÁ VÝSTAVA

Tímto bych Vás rád pozval na sedmé pokračování výstavního cyklu 7+1 Ústeckých Fotografů, tentokrát s mottem "Voda, samá voda" - upoutávka zde.
Vernisáž se uskuteční dne 7. prosince 2016 v 17.00 v přilehlých prostorech kavárny Báchorka, Masarykova 1, Ústí nad Labem (galerie vedle městského divadla).
Jsem velice rád, že se několik mých fotografií opět stalo součástí této zajímavé výstavy, která bude k vidění do 07.06.2017, kdy bude zakončena charitativní veřejnou aukcí všech vystavených fotografií.

30.10. 2016

Do galerie "BAREVNÁ FOTOGRAFIE" bylo vloženo několik nových fotografií, které jsem pořídil v mých oblíbených Dolomitech, Českém středohoří, Krušných horách ale také v malebném Bavorsku nebo Holandsku...

07.08. 2016

Do galerie "BAREVNÁ FOTOGRAFIE" bylo vloženo několik nových fotografií, které jsem pořídil v mých oblíbených Dolomitech, v malebném Toskánsku, v zajímavém Českém středohoří, Krušných horách,...

07.07. 2016

Do galerie "ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE" jsem přidal několik nových fotografií, zejména z pobřeží Baltského moře a pak také ze zajímavého jezera Lago di Garda.

03.07. 2016

Před pár dny jsem se vrátil z workshopu Letní Dolomity a pokud vás zajímá, jak jsme se všichni v těchto krásných horách měli, tak si můžete přečíst krátké povídání doplněné několika snímky "WORKSHOP LETNÍ DOLOMITY".

18.05. 2016

Do galerie "BAREVNÁ FOTOGRAFIE" přibylo několik fotografií z posledních týdnů, ale opět jsem také nezapoměl na pár starších snímků (Krušné hory, České středohoří, Labské pískovce, Saské Švýcarsko, Dolomity,....).

10.05. 2016

Před několika málo dny jsem se vrátil z jarního fotografického workshopu v Toskánsku a pokud Vás zajímalo jak na této fotoakci bylo, tak si můžete přečíst krátký report "WORKSHOP JARNÍ TOSKÁNSKO - MONTEPULCIANO".

27.03. 2016

Do galerie "BAREVNÁ FOTOGRAFIE" přibylo několik fotografií z posledních týdnů, ale také jsem nezapoměl na pár starších snímků (Krušné hory, České středohoří, Labské pískovce, Saské Švýcarsko, Dolomity,....).

20.03. 2016

Článek z velice vydařeného a zajímavého workshopu "BALTSKÉ POBŘEŽÍ - USEDOM", který proběhl minulý týden na ostrově Usedom. Jednalo se o jednu z našich letošních novinek, která dle ohlasu zúčastněných splnila jejich očekávání !!!

20.02. 2016

Přidal jsem krátké povídání "TIP NA ZAJÍMAVOU FOTOKNIHU", ve kterém jsem se pokusil popsat mé zkušenosti s fotoknihou FOKAPO od společnosti Z STUDIO, spol. s r.o..

18.02. 2016

FOTOGRAFICKÁ VÝSTAVA

Tímto bych Vás rád pozval na již šesté pokračování výstavního cyklu 7+1 Ústeckých Fotografů, tentokrát s mottem "Dominanty Severu" - upoutávka zde.
Vernisáž se uskuteční dne 1. března 2016 v 17.10 v přilehlých prostorech kavárny Báchorka, Masarykova 1, Ústí nad Labem (galerie vedle městského divadla).
Jsem velice rád, že se několik mých fotografií stalo součástí této zajímavé výstavy, která bude dne 17.10.2016 zakončena charitativní veřejnou aukcí vystavených fotografií.

08.02. 2016

Zveřejněn krátký rozhovor a několik mých fotografií na fotografickém portálu TIP JAK FOTIT.

07.02. 2016

Do galerie "ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE" jsem přidal několik nových fotografií, zejména z pobřeží Baltského moře a pak také ze zajímavého jezera Lago di Garda.

16.01. 2016

Do galerie "BAREVNÁ FOTOGRAFIE" jsem přidal tucet dalších fotografií (Dolomity, Krušné hory, České Švýcarsko, Benátky, ...).

10.01. 2016

Dnes jsem zveřejnil článek "JAK FOTÍM ČERNOBÍLÉ FOTOGRAFIE…", ve kterém jsem se podělil s mým postupem focení černobílých fotografií a navázal tak na předchozí článek "BALTSKÉ POBŘEŽÍ A MÉ PRVNÍ ČERNOBÍLÉ FOTOGRAFIE...".
Totožný článek byl dne 14.1.2016 zveřejněn i na portálu "fotorádce.cz".

19.12. 2015

Dovolte mi, abych vám popřál spokojené, láskou a porozuměním naplněné vánoční svátky, hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce. PF 2016

06.12. 2015

Do galerie "BAREVNÁ FOTOGRAFIE" jsem přidal několik dalších fotografií (Dolomity, Krušné hory, Belianské Tatry, České Švýcarsko,...).

02.12. 2015

Dnes jsem zveřejnil krátký článek "BALTSKÉ POBŘEŽÍ A MÉ PRVNÍ ČERNOBÍLÉ FOTOGRAFIE...", ve kterém jsem se pokusil popsat mé první zkušenosti z černobílou fotografií.
Totožný článek byl dne 9.12.2015 zveřejněn i na portálu "fotorádce.cz".

06.09. 2015

Do galerie "BAREVNÁ FOTOGRAFIE" jsem přidal několik dalších fotografií. Tentokrát se jedná o další fotografie z mých oblíbených Dolomit a pak také z Krušných hor a Českého Švýcarska.

Sháníte pro své letní dovolenkové snímky fotoalbum? Pokud ano, tak třeba narazíte na alba, vydaná společností TRADAG spol. s r.o., pro jejichž výrobu byly použity mé fotografie. Jak fotoalba vypadají můžete vidět zde.

09.08. 2015

Do galerie "BAREVNÁ FOTOGRAFIE" jsem přidal několik dalších fotografií. Tentokrát se jedná o fotografie z mých oblíbených Dolomit.

19.07. 2015

Období dovolených je v plném proudu a tak jsem do galerie "BAREVNÁ FOTOGRAFIE" vložil takovou cestovatelkou všehochuť (Benátky, Toskánsko, Lago di Garda,...)

21.06. 2015

Do galerie "BAREVNÁ FOTOGRAFIE" jsem přidal několik dalších fotografií. Většinou se jedná o starší snímky, ale je tam i jedna poměrně čerstvá jarní z Českého Švýcarska.

08.06. 2015

NABÍDKA FOTOGRAFICKÝCH AKCÍ (fotografické workshopy, víkendy, fotoexpedice,...)

Pokud máte zájem se mnou vyrazit na nějaké společné focení, tak zde nebo pak přímo na stránkách www.phototours.cz, bude pro Vás vždy připravena aktuální nabídka domácích i zahraničních fotografických workshopů, které pořádám již od roku 2010 s kolegou Tomášem Morkesem.
Mezi klasiku patří fotoexpedice Podzimní Dolomity, Jarní Toskánsko a nebo pak fotografický víkend Jarní Česko-saské Švýcarsko, Podzimní Česko-saské Švýcarsko,....
Připravené budou vždy i nějaké novinky, stačí jen sledovat tyto webové stránky nebo přímo webovou prezentaci www.phototours.cz. a najít si tu správnou fotografickou akci, která Vám bude co nejlépe vyhovovat.

NABÍDKA KRAJINÁŘSKÉ FOTOGRAFIE

Potřebujete do svého bytu, domu, haly, recepce či kanceláře fotoobraz? Sháníte fotografie pro kalendář, pohlednice, katalog, reklamu, knihu nebo časopis?
V tom případě jsem připraven Vám nabídnout barevné fotografie krajiny (např. České Švýcarsko, České středohoří, Krušné hory, Labské pískovce, Dolomity, Toskánsko,...) a nebo také velice atraktivní minimalistické černobílé fotografie.
Více o samotném tisku fotografií naleznete zde a nebo mě neváhejte kontaktovat.

07.06. 2015

Po více jak šesti letech provozu původních webových stránek, jsem se rozhodl změnit jejich grafickou podobu a také celkovou strukturu. Pro tento záměr jsem využil služeb Michala Vitáska a mohu říci, že to byla dobrá volba! Jeho ochota a celkově velice profesionální přístup mě mile překvapil a pokud přemýšlíte o webové prezentaci, tak mohu Michala Vitáska jen a jen doporučit.

Stránky zatím obsahují jen několik fotografií (převážně těch starších), ale postupně budou přibývat další.

Již nyní se těším na vaše pocity z nových stránek, které můžete psát do návštěvní knihy. Pokud by někoho zajímaly příspěvky z knihy návštěv předchozích stránek, tak ty naleznete zde).

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace