Nabídka

FOTOGRAFICKÉ WORKSHOPY

Pokud máte chuť se mnou vyrazit na společné focení, osvojit si mé fotografické návyky či postupy, nebo třeba jen strávit čas v přírodě s lidmi se stejným zájmem, tak je tu pro Vás připravena aktuální nabídka domácích i zahraničních fotografických akcí (fotografické workshopy, víkendy, fotoexpedice,...), které probíhají již od roku 2010 ve spolupráci s Tomášem Morkesem.

Mezi klasiku patří např. vícedenní workshop Baltské pobřeží, Letní Dolomity, Podzimní Dolomity, a nebo pak víkendový workshop Jarní Česko-saské Švýcarsko, Podzimní Česko-saské Švýcarsko,....
Připravené budou vždy i nějaké novinky, stačí jen sledovat tyto webové stránky nebo přímo webovou prezentaci www.phototours.cz. a najít si tu správnou fotografickou akci, která Vám bude co nejlépe vyhovovat.

Velkou radost máme zejména z toho, že někteří s námi vyráží opakovaně a to i za situace, že si jako lektoři občas něco cvaknem. Pokud totiž člověk nefotí skládanou fotografii z několika třeba i desítek fotografií se složitým procesem nastavování (v tomto případě by to samozřejmě možné nebylo), vzájemně se s kolegy dokážeme doplňovat a spokojíme se s malým počtem účastníků, tak nám to nijak nebrání v tom, abychom se během někdy i dlouhého čekání na optimální světelné podmínky podívali do svých hledáčků a vytvořili kompozici, se kterou se pak hned na místě dělíme s ostatními a těm může posloužit v terénu jako konkrétní vodítko a názorná ukázka. To, že tento přístup není vnímán negativně, pak potvrzují ohlasy a reakce účastníků. Řada z nich s námi jezdí už několik let a jsou mezi nimi tací, kteří s námi byli dokonce více jak 10 krát. No a to už má pro nás vypovídající hodnotu a pro Vás to může být vodítko, proč vyrazit právě s námi. » více » » »


FOTOGRAFIE A FOTOOBRAZY

Potřebujete do svého bytu, domu, haly, recepce či kanceláře fotoobraz? Sháníte fotografie pro kalendář, pohlednice, katalog, reklamu, knihu nebo časopis?

V tom případě jsem připraven Vám nabídnout tématicky různé barevné fotografie krajin (např. České Švýcarsko, České středohoří, Krušné hory, Labské pískovce, Dolomity, Toskánsko, Bavorsko, Jižní Morava, Holandsko,...) a nebo také velice atraktivní minimalistické černobílé fotografie (např.Krušné hory, Baltské pobřeží, Toskánsko, Benátky, Holandsko,...).

Pokud Vás některý ze snímků zde na galerii zaujal, jsem připraven se dohodnout na způsobu další prezentace vybraného snímku. Samozřejmě vše záleží na konkrétním požadavku.
Všechny tištěné snímky je možné zaslat i formou dobírky včetně zvoleného designu (okrasná tenká černá linka kolem snímku, tištěná pasparta různé šíře a barev,...) a to ve formátech obdélníkových s poměrem stran 3:2 nebo čtvercových s poměrem stran 1:1. Samotné rozměry pak mohou být dle zvolného formátu 20x30 cm, 40x60 cm, 60x90 cm, 40x40 cm, 60x60 cm,...

Maximální formát fotografie, se však vždy odvíjí od konkrétního snímku, neboť fotografie prezentované na tomto webu byly pořizovány v různém období, různými fotoaparáty s různým rozlišením. » více » » »


POHLEDNICE A KNIHY

Nabízím dodání pohlednic z fotografií, které jsou prezentovány na těchto webových stránkách. Samozřejmě pro Vás rád nafotím jakoukoliv jinou lokalitu, která se pak může objevit na konkrétní pohlednici.

Mé fotografie můžete získat i ve formě menšího souboru, který je součástí knihy s názvem "Toulky krajinou" a tvoří průřez mého fotografického toulání od roku 2007 do 2011. Kniha byla vydána jen v několika málo výtiscích, obsahuje minimum textu a je tvořena souborem 54 fotografií, které Vás zavedou do mého oblíbeného Česko-saského Švýcarska, krásných Dolomit, malebného Toskánska nebo třeba do zajímavého Chorvatska. Při výběru snímků jsem se snažil klást důraz na to, aby se jednalo o fotografie, které vznikly při zajímavých světelných podmínkách a co možná nejlépe zachycují atmosféru daného okamžiku nebo ročního období. » více » » »


KALENDÁŘE

Někteří je v posledních letech tak trochu zavrhují, ale pro většinu lidí jsou kalendáře různých velikostí, formátů a témat, stále nepostradatelnou součástí každého dne a právě proto je i v současné době vídáme ve většině domácností, obchodů nebo kanceláří.
Pokud máte rádi mé fotografie (Českého středohoří, Jižní Moravy, Dolomit, Bavorska, Česko-saského Švýcarska, Ligurie,...), tak nyní máte možnost je získat i ve formě autorského nástěnného kalendáře... » více » » »

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace