RECENZE

Jak se Vám líbí má práce?

Napište prosím Váš názor na fotky, fotoobrazy nebo fotografické kurzy.

* povinné položky formuláře

VAŠE NÁZORY, PŘIPOMÍNKY A POSTŘEHY
k fotkám, fotoobrazům a fotografickým workshopům nebo kurzům

Jak ověřuji a zpracovávám recenze účastníků?

Na webových stránkách www.danielrericha.cz můžete na různých místech najít ověřené recenze od zákazníků mých fotografických workshopů a kurzů nebo od zákazníků, kteří si zakoupili můj fotoobraz, licencovanou fotografii či obdobný produkt. Více informací jak ověřuji a zpracovávám recenze naleznete zde.

24.05.2024 | Jiří Haidl

ověřená recenze

Dane, jsi velkou inspirací pro můj pohled na krajinu. Nesmírně si Tě vážím a skláním se před každou Tvou fotografií. Děkuji, že fotíš a jsem rád, že jsem Tě na svých cestách za lepší fotografií potkal.

Daniel Řeřicha

Jirko, děkuju za milé řádky, které mě velice potěšily. Jsem moc rád, že se ti mé fotky líbí a vždy mám ohromnou radost, když se někde při společném focení potkáme.

24.11.2022 | Eva Jonášová

ověřená recenze

Mohu jen doporučit. Fotoobrazy na stěně daleko působivější než na webu. Jednání rychlé a vstřícné.

Daniel Řeřicha

Mockrát děkuju za Vaše řádky. Velice mě těší, že fotoobrazy s motivy Islandu splnil Vaše očekávání a udělaly radost.

16.08.2021 | Veronika Pechačová

ověřená recenze

U pana Řeřichy jsem si objednala fotoobraz Dolomit. Domluva byla příjemná, rychlá, jasná. Fotoobraz byl dárek pro manžela, který je z něho nadšený. Mám radost, že vše proběhlo v pohodě. Děkuji!

Daniel Řeřicha

Mockrát děkuju za Vaše řádky. Velice mě těší, že fotoobraz s motivem Dolomit splnil Vaše očekávání a udělal radost.

11.04.2021 | Lukáš Klein

ověřená recenze

Dekujeme za mily pristup a ochotu, se kterou jste k nam pristupoval. Obrazy jsou krasne a vkusne doplnuji nas interier.

Daniel Řeřicha

Mockrát děkuju za příjemná slova. Jsem rád, že oba fotoobrazy s motivem Českého středohoří dorazily v pořádku a splnily Vaše očekávání.

29.03.2021 | Dr. Miroslav Pokorný

ověřená recenze

Jednání s panem Řeřichou o koupi fotoobrazu bylo velice přátelské a profesionální, všechno fungovalo bezvadně (včetně dopravy PPL) a fotoobraz je skvělý! Snad se mi časem podaří vytvořit místo pro další 🙂

Daniel Řeřicha

Mockrát děkuju za Vaší recenzi, která mě velice potěšila. Jsem rád, že fotoobraz splnil očekávání a bude součástí Vašeho života.

27.01.2021 | Pavel Janoušek

ověřená recenze

Fotografie jsou úžasné, zvláště se mi líbí černobílé snímky z Baltu, ze kterých jsem si vybral tři fotografie, které již zdobí můj interiér.
Děkuji za profesionální přístup.

Daniel Řeřicha

Mockrát děkuju za Váš názor. Jsem rád, že se mé fotografie staly součástí Vašeho života a splnily Vaše očekávání.

26.01.2021 | Davide Simonato

ověřená recenze

Dekuji za rychlé jednáni a profesionálni přistup. Samozřejmě fotografie jsou užasné.

Daniel Řeřicha

Mockrát děkuju, rádo se stalo a jsem velice rád, že fotografie splnily Vaše očekávání.

15.12.2020 | Pavla Kurková

ověřená recenze

Kurz a Danielem mohu doporučit. Předčil má očekávání v tom nejpozitivnějším možném smyslu. Naučila jsem se mnoho věcí, které, jak věřím, jsou pro fotografa velmi užitečné. Lektor je skvělý a komunikativní . Oceňuji trpělivost a profesionální přístup. Kurz bych určitě doporučila.

Daniel Řeřicha

Mockrát děkuju Pavlo za příjemné řádky. Jsem rád, že se ti kurz líbil. Měli jsme štěstí na úžasné podmínky a tak věřím, že jsi pořídila i pár zajímavých motivů krásně ojíněného lesa v magických Krušných horách. Již nyní se těším na další setkání v Praze.

05.11.2020 | Jana Dolejšová

ověřená recenze

Můj individuální fotokurz byl zážitek. Jednak Dan vybral krásnou lokaci a pak jeho profi přístup, trpělivost a jednoduchý a srozumitelný výklad je neocenitelný. Díky moc, pro mě to byl krásný zážitek.

Daniel Řeřicha

Mockrát děkuju. Velice mě těšil tvůj zájem a byl to i pro mě velice příjemně strávený den. Jsem rád, že se ti v Českém středohoří líbilo a že individuální fotografický kurz splnil Tvé očekávání. Již nyní se těším na případné další setkání.

27.07.2020 | Jana

ověřená recenze

Líbí se mi moc, líbí se mi ochota podělit se o zkušenosti, líbí se mi lidskost se kterou Dan Řeřicha předává své zkušenosti, dokáže poradit jak nastavit fotoaparát, jak z něj vymáčknout maximum, jak na post proces a když se znovu zeptáš? Znovu a znovu poradí k tvé spokojenosti a pochopení o čem má ta fotka vlastně být. Je mi ctí spolupracovat s takovým člověkem!
Dane děkuju Jana

Daniel Řeřicha

Děkuju za milé řádky Jani. Potěšení je na mé straně. Jsem velice rád, že s tebou mohu poznávat nová a zajímavá místa.

20.06.2020 | Richard Reich

ověřená recenze

Parádní podívaná Danieli, velice zajímavé jsou např. Krušné hory ale i mnohé další. Díky za příjemný zážitek.
Ať se daří
Richard Reich

Daniel Řeřicha

To mě velice těší Richarde. Není zač děkovat, rádo se stalo. Také přeji ať se daří a dobré světlo do Vašich snímků.

05.06.2020 | Petr Kleisner

ověřená recenze

První setkání s Danem bylo to virtuální, kdy na mě vyskočily jeho fotky na internetu, které mě ihned oslovily tím jak Dan umí zachytit atmosféru v krajině. Jako začínají fotograf jsem hledal workshop zaměřený na focení krajiny a volba byla jasná – Přihlásit se na některý WS z nabídky Phototours:) Pak už následovalo setkání osobní s Danem a jeho kolegou Tomášem. Z prvního jejich workshopu jsem jel nadšený a v podstatě takhle odjíždím již poněkolikaté a vždy se těším na další jejich WS, kterého se účastním. Dan je fotoprofík svojí tvorbou , ale také přístupem v rámci jejich WS.

Daniel Řeřicha

Mockrát děkuju za tvé příjemné řádky Petře. Jsem rád, že se ti naše workshopy líbí a velice si ceníme, že se k nám pravidelně vracíš. Měj se fajn a brzy na viděnou.

05.06.2020 | Petr Kubát

ověřená recenze

Dane, gratuluji k novým stránkám. Jsou přehledné, pro čtenáře přívětivé, fotografie se ukazují v pěkné kvalitě a ostrosti, nechybí ani zajímavé doprovodné texty o tvé osobě a o tvém pojetí fotografie. Zvlášť oceňuji sekci Nabídka, kde laikům vysvětluješ rozdíly ve fotoobrazech i možnosti licencování fotografií. PK

Daniel Řeřicha

Mockrát děkuju za tvé řádky a pocity z nového webu. Moc si tvých postřehů vážím a jsem rád, že se ti stránky líbí.

05.06.2020 | Václav Vaff Markvart

ověřená recenze

Ahoj Dane, zase perfekt, jak je u Tebe zvykem, kde bereš tu energii…

Daniel Řeřicha

Děkuju Vašku. To mě moc těší. A kde že beru tu nenergii? To je jednoduché, mám ohromné štěstí, že jsem obklopen fajn lidmi! Takovými, jako jseš třeba zrovna ty 🙂

05.06.2020 | Ľuboš Balažovič

ověřená recenze

Dan je vlastne môj učiteľ krajinárskej fotografie. Do tajov fotenia krajiny ma na svojich workshopoch zasvätil spolu s Tomášom, a som tomu veľmi vďačný. Vďaka rozprávaniu o vnímaní svetla mi Dan zmenil pohľad na krajinársku fotografiu. Každému, kto to myslí s krajinárskou fotografiou vážne jeho worskhopy odporúčam !
Okrem toho jeho fotky sú vždy kompozične „vymazlené“ a s výborným svetlom a atmosférou. A to je to, prečo som si vybral workshop u neho – proste jeho fotky sa mi páčili aj vtedy aj dnes. Skvelá práca!

Daniel Řeřicha

Mockrát děkuju Lubo za příjemná slova! Vážím si jich a jsem rád, že tě i díky nám focení chytlo a že ti dělá radost. Ma tvé účasti na našich fotografických workshopech rád vzpomínám. Nejčastěji se mi vybavuje geniální ráno u Cinque Torri v Dolomitech 🙂

04.06.2020 | Jiří Komůrka

ověřená recenze

Dane, po čase jsem se opět pokochal tvými fotkami. Jsi prostě mistr svého oboru. Jo a nové stránky jsou moc fajn!

Daniel Řeřicha

Mockrát děkuju Jirko za příjemné řádky a pochvalu nových stránek.

Sdílet stránku