RECENZE

Jak se Vám líbí má práce?

Napište prosím Váš názor na fotky, fotoobrazy nebo fotografické kurzy.

* povinné položky formuláře

VAŠE NÁZORY, PŘIPOMÍNKY A POSTŘEHY
k fotkám, fotoobrazům a fotografickým workshopům nebo kurzům

05.11.2020 | Jana Dolejšová

Můj individuální fotokurz byl zážitek. Jednak Dan vybral krásnou lokaci a pak jeho profi přístup, trpělivost a jednoduchý a srozumitelný výklad je neocenitelný. Díky moc, pro mě to byl krásný zážitek.

Daniel Řeřicha

Mockrát děkuju. Velice mě těšil tvůj zájem a byl to i pro mě velice příjemně strávený den. Jsem rád, že se ti v Českém středohoří líbilo a že individuální fotografický kurz splnil Tvé očekávání. Již nyní se těším na případné další setkání.

27.07.2020 | Jana

Líbí se mi moc, líbí se mi ochota podělit se o zkušenosti, líbí se mi lidskost se kterou Dan Řeřicha předává své zkušenosti, dokáže poradit jak nastavit fotoaparát, jak z něj vymáčknout maximum, jak na post proces a když se znovu zeptáš? Znovu a znovu poradí k tvé spokojenosti a pochopení o čem má ta fotka vlastně být. Je mi ctí spolupracovat s takovým člověkem!
Dane děkuju Jana

Daniel Řeřicha

Děkuju za milé řádky Jani. Potěšení je na mé straně. Jsem velice rád, že s tebou mohu poznávat nová a zajímavá místa.

20.06.2020 | Richard Reich

Parádní podívaná Danieli, velice zajímavé jsou např. Krušné hory ale i mnohé další. Díky za příjemný zážitek.
Ať se daří
Richard Reich

Daniel Řeřicha

To mě velice těší Richarde. Není zač děkovat, rádo se stalo. Také přeji ať se daří a dobré světlo do Vašich snímků.

05.06.2020 | Petr Kleisner

První setkání s Danem bylo to virtuální, kdy na mě vyskočily jeho fotky na internetu, které mě ihned oslovily tím jak Dan umí zachytit atmosféru v krajině. Jako začínají fotograf jsem hledal workshop zaměřený na focení krajiny a volba byla jasná – Přihlásit se na některý WS z nabídky Phototours:) Pak už následovalo setkání osobní s Danem a jeho kolegou Tomášem. Z prvního jejich workshopu jsem jel nadšený a v podstatě takhle odjíždím již poněkolikaté a vždy se těším na další jejich WS, kterého se účastním. Dan je fotoprofík svojí tvorbou , ale také přístupem v rámci jejich WS.

Daniel Řeřicha

Mockrát děkuju za tvé příjemné řádky Petře. Jsem rád, že se ti naše workshopy líbí a velice si ceníme, že se k nám pravidelně vracíš. Měj se fajn a brzy na viděnou.

05.06.2020 | Petr Kubát

Dane, gratuluji k novým stránkám. Jsou přehledné, pro čtenáře přívětivé, fotografie se ukazují v pěkné kvalitě a ostrosti, nechybí ani zajímavé doprovodné texty o tvé osobě a o tvém pojetí fotografie. Zvlášť oceňuji sekci Nabídka, kde laikům vysvětluješ rozdíly ve fotoobrazech i možnosti licencování fotografií. PK

Daniel Řeřicha

Mockrát děkuju za tvé řádky a pocity z nového webu. Moc si tvých postřehů vážím a jsem rád, že se ti stránky líbí.

05.06.2020 | Václav Vaff Markvart

Ahoj Dane, zase perfekt, jak je u Tebe zvykem, kde bereš tu energii…

Daniel Řeřicha

Děkuju Vašku. To mě moc těší. A kde že beru tu nenergii? To je jednoduché, mám ohromné štěstí, že jsem obklopen fajn lidmi! Takovými, jako jseš třeba zrovna ty 🙂

05.06.2020 | Ľuboš Balažovič

Dan je vlastne môj učiteľ krajinárskej fotografie. Do tajov fotenia krajiny ma na svojich workshopoch zasvätil spolu s Tomášom, a som tomu veľmi vďačný. Vďaka rozprávaniu o vnímaní svetla mi Dan zmenil pohľad na krajinársku fotografiu. Každému, kto to myslí s krajinárskou fotografiou vážne jeho worskhopy odporúčam !
Okrem toho jeho fotky sú vždy kompozične “vymazlené” a s výborným svetlom a atmosférou. A to je to, prečo som si vybral workshop u neho – proste jeho fotky sa mi páčili aj vtedy aj dnes. Skvelá práca!

Daniel Řeřicha

Mockrát děkuju Lubo za příjemná slova! Vážím si jich a jsem rád, že tě i díky nám focení chytlo a že ti dělá radost. Ma tvé účasti na našich fotografických workshopech rád vzpomínám. Nejčastěji se mi vybavuje geniální ráno u Cinque Torri v Dolomitech 🙂

04.06.2020 | Jiří Komůrka

Dane, po čase jsem se opět pokochal tvými fotkami. Jsi prostě mistr svého oboru. Jo a nové stránky jsou moc fajn!

Daniel Řeřicha

Mockrát děkuju Jirko za příjemné řádky a pochvalu nových stránek.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest