DÁRKOVÉ POUKAZY NA FOTOKURZY, FOTOOBRAZY A FOTOGRAFICKÉ WORKSHOPY

Sháníte výjimečný dárek? Pak jste ho právě našli! Jedinečné a originální dárkové poukazy na fotokurzy a fotoobrazy, které potěší a zaručeně dokážou vykouzlit úsměv.

Možnost vybrat si fotokurz nebo originální fotoobraz dle vlastního přání je nejjednodušší cestou, jak udělat blízkému, kamarádovi nebo kolegovi z práce radost a potěšit ho něčím, o co má skutečně zájem.

Dárkový poukaz na individuální fotokurz a fotografický workshop

Zajímá se Váš blízký o focení a víte, že by se rád zúčastnil fotografického kurzu nebo workshopu, ale preferuje naprosto individuální přístup a chce mít lektora po celou dobu kurzu jen pro sebe. Tak neváhejte a překvapte jej netradičním dárkem! Věnujte mu k narozeninám, svátku či Vánocům dárkový poukaz na individuální fotokurz nebo fotografický workshop. Více informací o individuálních foto kurzech a workshopech naleznete zde.

Dárkové poukazy na fotokurzy a fotoobrazy - individální fotografický kurz dle vlastního výběru jako skvělý dárek k vánocům nebo narozeninám
Dárkové poukazy na fotokurzy a fotoobrazy - dárkový poukaz na individuální fotokurz v Českém středohoří zaměřen na focení krajiny a ovládání fotoaparátu

ukázky dárkových poukazů na individuální fotokurzy

Jak dárkový poukaz objednat a jak to celé funguje?

 • Podle svého přání si vyberete hodnotu dárkového poukazu, vyplníte níže uvedený objednávkový formulář a tento odešlete.
 • Na uvedenou e-mailovou adresu obdržíte nejpozději do tří dnů veškeré podrobnosti včetně samotného dárkového poukazu v elektronické podobě pro následné vytištění.
 • Dárkový poukaz se stává platným po úhradě částky uvedené na dárkovém poukazu.
 • Obdarovaný(á) si po obdržení dárkového poukazu následně zvolí přesně podle svých představ termín, délku, místo konání a konkrétní zaměření individuálního fotokurzu (workshopu).
 • Pokud si obdarovaný(á) zvolí individuální fotokurz či fotografický workshop větší hodnoty než na kterou byl vystaven dárkový poukaz, tak si už jen doplatí rozdíl.

Ceny nejžádanějších individuálních fotokurzů (fotografických workshopů)

 • Individuální fotokurz České středohoří – oblast Křížových vršků, délka kurzu 5 hodin, cena 4326,-Kč
 • Individuální fotokurz Labské pískovce – oblast Tiské stěny, délka kurzu 5 hodin, cena 4122,-Kč
 • Individuální fotokurz České středohoří – oblast Holý vrch, délka kurzu 5 hodin, cena 4285,-Kč
 • Individuální fotokurz České Švýcarsko – Křížový vrch, délka kurzu 5 hodin, cena 4571,-Kč
 • Individuální fotokurz České Švýcarsko – údolí Křinice a Křížový vrch, délka kurzu 8 hodin, cena 6657,-Kč

Dárkový poukaz na originální fotoobraz

Chcete někomu udělat radost originálním fotografickým obrazem, ale nejste si úplně jistí, jaký motiv dotyčného potěší. Zda spíš fotoobraz s černobílým minimalistickým motivem či naopak barevný fotoobraz krajiny Českého středohoří, Dolomit, Krušných hor nebo třeba Jižní Moravy.
Vyřešte to jednoduše a věnujte obdarovanému dárkový poukaz na fotografický obraz, ať si jej vybere sám a už se nemusíte bát, že se netrefíte ve výběru! Možnost vybrat si originální a jedinečný fotooobraz do svého domova či kanceláře potěší každého. Více informací o možnostech zpracování fotoobrazů naleznete zde a přehled nejžádanějších motivů pro inspiraci pak zase zde.

Dárkové poukazy na fotokurzy a fotoobrazy - fotografický obraz z Krušných hor jako originální dárek k vánocům
Dárkové poukazy na fotokurzy a fotoobrazy - dárkový poukaz na originální fotoobraz s černobílým minimalistickým motivem z divokého pobřeží Baltského moře

ukázky dárkových poukazů na originální fotoobrazy

Jak dárkový poukaz objednat a jak to celé funguje?

 • Podle svého přání si vyberete hodnotu dárkového poukazu, vyplníte níže uvedený objednávkový formulář a tento odešlete.
 • Na uvedenou e-mailovou adresu obdržíte nejpozději do tří dnů veškeré podrobnosti včetně samotného dárkového poukazu v elektronické podobě pro následné vytištění.
 • Dárkový poukaz se stává platným po úhradě částky uvedené na dárkovém poukazu.
 • Obdarovaný(á) si po obdržení dárkového poukazu následně zvolí přesně podle svých představ motiv, způsob zpracování a rozměr fotoobrazu.
 • Pokud si obdarovaný(á) zvolí fotografický obraz větší hodnoty (včetně poštovného) než na kterou byl vystaven dárkový poukaz, tak si už jen doplatí rozdíl.

Ceny nejžádanějších originálních fotoobrazů

 • Fotoobraz 60×40 cm na adjustační desce, 255 g fotopapíru Profi Satin, bez pasparty, s matnou ochranou laminací v hliníkovém rámu o šířce 7 mm – cena 2390,-Kč.
 • Fotoobraz 90×60 cm na adjustační desce, 255 g  fotopapíru Profi Satin, bez pasparty, s matnou ochranou laminací v hliníkovém rámu o šířce 7 mm – cena 4490,-Kč.
 • Fotoobraz 60×40 cm na 340 g matném FineArt plátnu s příjemnou texturou a tekutou laminací napnutý na dřevěném blind rámu – cena 2490,-Kč.
 • Fotoobraz 90×60 cm na 340 g matném FineArt plátnu s příjemnou texturou a tekutou laminací napnutý na dřevěném blind rámu – cena 4590,-Kč.
 • Fotoobraz 60×60 cm na adjustační desce, 255 g fotopapíru Profi Satin, bez pasparty, s matnou ochranou laminací v hliníkovém rámu o šířce 7 mm – cena 3390,-Kč.

* uvedené ceny fotoobrazů nezahrnují poštovné, které se řídí dle platného ceníku České pošty s.p..

Objednávka dárkového poukazu na individuální fotokurz nebo fotoobraz

* povinné položky objednávkového formuláře

Sdílet stránku